Onderwijs Wim Grandia 2026: de Bazuin zal klinken

Binnenkort start Wim Grandia met een nieuwe serie studieavonden over de eerste en de tweede brief aan de gemeente van de Thessalonicenzen. Eén van de hoofdthema’s van deze twee brieven is de aanstaande wederkomst van de Heere Jezus en hoe we ons daarop moeten voorbereiden. Daarnaast komen er nog tal van andere onderwerpen voorbij zoals levensheiliging, geloofsgroei, het werk van de Geest, liefde, omgaan met dwaalleringen, etc. Meer dan genoeg inhoud om zes avonden mee de diepte in te gaan.

Wim Grandia bezoekt hiervoor verschillende gemeenten in Nederland en in januari 2026 vindt de serie in Shekinah Dronten plaats. Noteer de volgende data alvast!

Wanneer: dinsdag 20 januari, 3 februari, 17 februari, 3 maart, 17 maart en 31 maart 2026.
Tijd: 19.30 uur
Locatie: de Roef 1, Dronten

Het overall thema van deze studieavonden is: DE BAZUIN ZAL KLINKEN. Dit is gebaseerd op wat we lezen in 1 Thessalonicenzen 4:16 over hoe de Heere Zelf met een geroep, met de stem van een aartsengel en met een bazuin van God zal neerdalen uit de hemel. Met dit thema wordt duidelijk gemaakt dat ook in deze serie vanuit het profetisch woord (van zowel het Oude als het Nieuwe Testament) onderwijs gegeven zal worden over de aanstaande wederkomst van de Heere Jezus.